Sixt wygrywa przetarg w Emirates

admin śr., 02/06/2013 - 09:19

Sixt Rent a Car, wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w wynajmie samochodów, podpisała kontrakt z liniami lotniczymi Emirates Airlines. To już kolejny sukces  polskiej wypożyczalni zaraz po wygranym przetargu na Euro 2012.

Reklama linii lotniczych Bliskiego Wschodu – „Jutro stwarza nowe możliwości” powoli, lecz sukcesywnie dociera do coraz szerszego grona Klientów. Jest to preludium do tego, co niebawem rozpocznie się na warszawskim lotnisku, ponieważ 6 lutego odbędą się pierwsze bezpośrednie przeloty na trasie Dubaj – Warszawa. W trosce o komfort pasażerów w październiku zeszłego roku linie lotnicze rozpisały przetarg, na mocy którego wybrały partnera transportowego. Z pośród wielu nadesłanych ofert, Sixt Rent a Car Polska okazał się po raz kolejny bezkonkurencyjny.

Klienci Emirates Airlines podróżujący w klasie  first oraz biznes w cenie biletu będą mieli zapewnioną usługę limousine service, czyli tzw. auto z szoferem.  Dlatego też, na potrzeby tego przedsięwzięcia, firma rozszerzyła swoją flotę o samochody grupy premium.  Dla klientów klasy first dedykowanych będzie 25 Mercedesów Benz klasy E,  zaś dla pasażerów poruszających się w klasie biznes 4 Mercedesy Benz klasy S. Dodatkowo na specjalne życzenie podróżujących czekać będą także Mercedesy Vito. Podpisany przez Sixt 3 letni kontrakt wiąże się również z dodatkowymi etatami  dla kierowców, a także specjalistycznymi szkoleniami. Do powyższej usługi dedykowanych zostało ponad 30 kierowców oraz kilku koordynatorów.

 „Linie lotnicze Emirates Airlines w minionych latach podpisały kontrakty z oddziałami Sixt Rent a Car w sąsiednich krajach między innymi w: Niemczech, Francji, Austrii, a także Czechach. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się wygrać tak ważny przetarg. Spośród wielu wypożyczalni w Polsce, wybranie właśnie naszej to duża nobilitacja, ale także potwierdzenie jakości usług świadczonych przez Sixt  – powiedział Paweł Reczyński Prezes Sixt Rent a Car.