Do Oslo z Rzeszowa

admin pt., 01/25/2013 - 14:13

Irlandzki Ryanair ogłosił otworzenie połączenia do norweskiego Oslo (Rygge) z portu lotniczego Rzeszów Jasionka. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w środy oraz soboty.

– Jako największa tania linia lotnicza w Europie mamy przyjemność ogłosić kolejny wzrost przewozów lotniczych z lotniska w Rzeszowie i uruchomić od sezonu letniego nowe połączenie do Oslo (Rygge). Będzie to już trzecie, obok Glasgow (Prestwick) oraz Trapani, nowe połączenie Ryanaira, które startuje w lecie tego roku – poinformowała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Polsce. Dodała, że ceny biletów do/z Oslo będą dostępne za jedyne 153 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe.

– Ryanair kontynuuje rozwój siatki połączeń z polskich portów lotniczych i uatrakcyjnia ofertę na lato 2013 polskim pasażerom. Aby uczcić wzrost przewozów, oferujemy ponad 100 tys. biletów w cenach zaczynających się od 1zł włączając podatki i opłaty lotniskowe na przeloty w lutym oraz w marcu w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (24 stycznia) – podkreśliła Małgorzata Wrzesińska.

Oprócz nowego kierunku w ramach połączeń regularnych z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted oraz Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands, Dublina oraz Glasgow (od marca 2013) i Trapani (od marca 2013). Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair.

rzeszowairport.pl