Alfa Star stawia na Radom

admin wt., 11/05/2013 - 13:31

Alfa Star jest pierwszym biurem podróży, które zaoferuje możliwość wykupienia wczasów w Egipcie z wylotem z Radomia – informuje na swojej stronie internetowej radomski port lotniczy.

Wczoraj na stronie internetowej portu poinformowano o parafowaniu umowy z biurem podróży Alfa Star, które zaoferuje klientom możliwość lotu do popularnego egipskiego kurortu – Hurghady.

Pierwszy lot ma odbyć się 19 czerwca, a następnie będzie realizowane w każdy czwartek aż do końca sezonu letniego. W przypadku pomyślnej frekwencji, przedstawiciele touroperatora oraz lotniska nie wykluczają przedłużenia operacji na sezon zimowy.

Połączenie będzie realizowane przez linię lotniczą Nesma Airlines samolotami typu Airbus A320 oraz Boeing B737.

Radom miał ambicję wybudowania własnego portu lotniczego i nowoczesnej drogi dojazdowej i to w dalszej części jest realizowane. Plany uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń to perspektywa końca 2013 roku. Na początku przyszłego mają być oddane wszystkie urządzenia nawigacyjne.

Alfa Star to jedno z większych polskich biur podróży, które w dodatku główną siedzibę ma właśnie w Radomiu. Specjalizuje się zwłaszcza w kierunku egipskim – jest biurem, które z tym kierunkiem jest najmocniej kojarzone wśród polskich touroperatorów. Na sezon 2014 znacznie poszerzono portfolio radomskiego biura, w tym zwłaszcza o wyspy greckie oraz wyspy kanaryjskie.

Tags: